Om oss

Unic Revisjon AS ble etablert 1. juli 2014 av Arild Breivold og Herman Olav Grøv. Med virkning fra 1. januar 2021 ble Gunnar Skaarbreviks revisjonsvirksomhet i Skaarbrevik & Isaksen fusjonert med Unic Revisjon AS. Det er nå tre partnere i Unic Revisjon AS; Arild Breivold, Herman Olav Grøv og Gunnar Skaarbrevik. Fra      1. januar 2021 ble også Geir Seljelid ansatt som daglig leder i selskapet, for å styrke organisasjonen og sørge for en god samordning.

 

Unic Revisjon AS består av tilsammen 13 ansatte til å utfylle hverandre med ulik kompetanse og forskjellig erfaring. Selskapet har et sterkt fagmiljø innen revisjon, skatt, regnskap og konsulenttjenester. For å supplere intern kompetanse, er det avtaler med advokater som bistår innen skatt, avgift og selskapsrett.

Internasjonalt er selskapet medlem av Inpact International. Nasjonalt deltar vi i en samarbeidsorganisasjon gjennom Inpact Norge AS.

 

Vi er erfarne, engasjerte og motiverte revisorer som har en unik interesse for våre kunder og deres virksomhet. Vi vektlegger tilgjengelighet, god dialog og effektivitet, som gjør at kunden opplever våre tjenester verdiskapende for virksomheten.

Ansatte

Arild Breivold
Statsautorisert revisor
Partner
Tlf: +47 913 25 798
E-post: arild@unicrevisjon.no

Herman Olav Grøv
Statsautorisert revisor
Partner 
Tlf: +47 915 36 624
E-post: herman@unicrevisjon.no

Geir Seljelid
Daglig leder
Tlf: +47 908 39 880
E-post: geir@unicrevisjon.no

Aina Unstad Lillehagen
Statsautorisert revisor
Tlf: +47 913 25 798
E-post: aina@unicrevisjon.no

 

Eli Anita Hjorth
Statsautorisert revisor
Tlf: +47 917 03 151
E-post: eli.anita@unicrevisjon.no

 

Lillian Gudvangen
Statsautorisert revisor
Tlf: +47 900 54 126
E-post: lillian@unicrevisjon.no

Anette Olin Lyshagen
Statsautorisert revisor
Tlf: +47 907 37 869
E-post: anette@unicrevisjon.no

 

Hanna Örtendahl
Revisormedarbeider 
Tlf: +47 980 99 659
E-post: hanna@unicrevisjon.no


Solveig Sæverås
Revisormedarbeider
Tlf: +47 957 93 110
E-post: solveig@unicrevisjon.no

 

Christian Håsand
Revisormedarbeider 
Tlf: 934 97 308
E-post: christian@unicrevisjon.no


Leon Emil Dyb
Siviløkonom 
Tlf: +47 936 43 122
E-post: leon@unicrevisjon.no

 

Thomas Sandbæk
Statsautorisert revisor
Tlf: +47 984 15 816
E-post: thomas@unicrevisjon.no